• Connectiva, VII Europejskie Forum Gospodarcze

Serdecznie zapraszamy na Konferencje Connectiva, która odbędzie się już 14 października 2014r. w Łodzi w hotelu DoubleTree by Hilton.  • ART OF..

26 października 2013, Chorzów 


art of.. to projekt spotkań kulturalno-biznesowych, mających na celu łączenie sztuki oraz biznesu. Jest to idea, która od jakiegoś czasu staje się coraz bardziej popularna, ponieważ to właśnie poprzez sztukę docieramy do serc ludzi, podnosząc estetykę ich życia, oraz wzbogacając je o nowe wartości. To sztuka działa na emocje, zbliża oraz pozwala na łatwiejsze nawiązywanie relacji. Warto tu też przywołać słowa Andy Warhola, który mawiał, że „najlepszą sztuką jest biznes”. Idea zbliżania kultury i biznesu jest charakterystyczna dla społeczeństw najwyżej rozwiniętych, dlatego zależy nam by nasi Partnerzy uświadomili sobie, jak duży potencjał ma sztuka we wspieraniu wizerunku ich firmy. Bezpośrednim związkiem sztuki z biznesem jest również kreowanie rzeczywistej przestrzeni przenikania się tych dwóch sfer. I taką właśnie przestrzeń tworzymy przy okazji naszego wydarzenia, oddając do dyspozycji sztuki i biznesu kamienicę Dawna Piekarnia. 


Sztuka 

W ciekawych wnętrzach kamienicy artyści i projektanci wystawią swoje prace, aranżując pomieszczenia wedle własnych inspiracji, tworząc tym samym wyjątkowe galerie designu i sztuki. Wykreowana przez nich przestrzeń stanie się artystyczną enklawą, która będzie inspirować odwiedzających. 


Biznes 

Natomiast partnerzy biznesowi oraz kluby zrzeszające przedsiębiorców zapewnią możliwość nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych. 


Sztuka również dla podniebienia 

Takie Wydarzenie nie może obejść się bez lokalnych restauracji, winiarni, kawiarni oraz firm związanych ze sztuką kulinarną. Pragniemy, aby podczas Wydarzenia Goście mogli posmakować lokalnych potraw, spróbować wyjątkowego wina i kawy oraz menu specjalnie przygotowanego na to Spotkanie.   • Konferencja Przedsiębiorcy Ziemii Łódzkiej...

Connectiva, partner Regionalnego Związku Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej zaprasza na konferencję: "Przedsiębiorcy Ziemii Łódzkiej, przedsiębiorcy w kraju -szanse i wyzwania", która odbędzie się 25 czerwca 2013r. w Hotelu Ambasador Centrum przy Al.Piłsudskiego 29 w Łodzi, od godziny 11:00. Więcej informacji www.wizerunekprzedsiebiorcow.pl